امکانات سامانه

طراحی وب سایت همایش

اولین نیاز مدیریت یک همایش یا کنفرانس داشتن یک وب سایت اطلاع رسانی است . بسته به این موضوع که مدیریت همایش چه نیازها و چه خواسته هایی دارد این سیستم امکان ایجاد آن را فراهم خواهد کرد . اخبار – اطلاعیه های مورد نیاز – تاریخ های مهم  با روز شمار معکوس – حامیان – اخبار کنفرانس – کادر اجرایی – مهمانان ویژه – داوران – کارگاه آموزشی– اطلاعات محل برگزاری ( هتل ها ، درباره شهر ،مکان های دیدنی ) نظر سنجی و آمار سایت و … را نام برد.

دریافت مقالات

دراین سامانه امکان ثبت نام شرکت کننده با شرایط متفاوت و گروه های مختلف کاربری ازقبیل دانشجویی و … را دارد .

مقالات می تواند به صورت تک مقاله و یا چند مقاله توسط کاربران ارسال گردد و در ضمن محدودیتی برای کاربران و ارسال مقالات آن ها چه به صورت حضوری و یا غیر حضوری نخواهد بود .

مدیر سامانه می تواند در سیستم امکانات دیگری از قبیل ثبت نام انواع خدمات از قبیل گواهینامه های مختلف و حتی مسابقه را هم داشته باشد .

ثبت مقالات

دراین سیستم مقالات ارسال شده توسط ثبت نام کننده این امکان را دارد که به صورت اصل یا چکیده ثبت و بسته به نوع روندفعالیت مورد استفاده قرار گیرد .

این امکان تا برای مقالا فارسی و انگلیسی به صورن مجزا و یا زبان های دیگر هم امکان پذیر خواهد بود . پنل های مدیریت سامانه کنف سیستم این قابلیت را دارد تا به هر زبان دیگری که خواست مدیران کنفرانس ها باشد تغییر یابد .

مقالات دریافتی می تواند به صورت مجزا با توجه به نرم افزارهای مختلف باشد .

داوری

بعداز اتمام فرایند ارسال مقالات توسط کاربر اپراتور می تواند به صورت گروهی یا مجزا نسبت به ارسال مقالات برای داوراقدام کند . استاندارد های سیستم این امکان را دارد ، یک یا چند داور با کارتابل مجزا برای داوران تعریف شود وهر داور نیز دارای رمزعبور و نام کاربری مجزا است .وضعیت داوری هر مقاله بعد ازاظهار نظر داور جهت اطلاع صاحب پنل به صورت sms  و ایمیل برای کاربر ارسال خواهد شد .

مدیریت سایت این امکان را دارد که تمام فرآیند های داوری را به صورت آنلاین در سایت رصد کند و ارسال نتایج داوری بعد ازتایید مسئولین وب سابت اطلاع رسانی خواهد شد .

حضور

شرکت کنندگان در کنفرانس این امکان رادارند تا محل اقامت خود را براساس هتل های پیشنهادی انتخاب کنند . امکان چاپ پیش از موعد کارت ورود به جلسه از دیگر امکانات سامانه می باشد که به صورت کد  QR و قابلیت چک باتلفن همراه را دارد .

از امکانات جدید سامانه می توان به امکان استفاده از سیستم بارکدخوان نام برد که دارای سرعت بالا و کمترین خطا بوده و امکان گزارش گیری جز به جز در تمام روندهای روز اجرا را فراهم خواهد کرد .

مدیریت مالی

دراین سیستم امکان پرداخت آنلاین برای تمام شرکت کنندگان فراهم شده است اما اگر کاربری به هر دلیلی به شبکه پرداخت بین المللی و داخلی دسترسی نداشته باشد می تواند با ثبت فیش واریزی با استفاده ازروش های مختلف پرداخت نسبت به تکمیل فرآیند مبادرت ورزد . امکان پرداخت ها با اعمال تخفیف درفاکتور ها وجود دارد و با نظر مدیریت سایت این امکان وجود دارد تا مدیر وب سایت نسبت به اعمال تخفیف زمان دار اقدام کند . تایید پرداخت در این سیستم به صورت های مختلف اطلاع رسانی امکان پذیر است .

اطلاع رسانی و تبلیغات

دراین سیستم اطلاع رسانی ازطریق ارسال پیامک ، ارسال ایمیل به صورت فردی یا گروهی انجام خواهد شد . امکان درج تبلیغات ،بروشور و … در این سیستم به هر شکل و تحت نظر مدیریت سایت امکان پذیر است .

کارگاه ها و نمایشگاه های جانبی

امکان ثبت نام افراد در کارگاه های آموزشی و نمایشگاه های جانبی فراهم شده است و امکان کدبندی مکان های مختلف نمایشگاه های جانبی نیز فراهم شده است .

طراحی

زیبایی و سادگی 2 اصل مهم در طراحی سایت می باشد که کاربران می تواند با هر دانش فنی ازسایت به راحتی استفاده کنند . امکان تغییر ظاهر و بنرهای سایت جهت مدیریت بهتر سایت از دیگر مواردقابل دسترس در سایت می باشد .

گزارش گیری

ارائه انواع نمودار ها و گزارش ها به تفکیک و بنا به نیاز مدیریت سایت در سیستم پیش بینی شده است و مدیریت سایت این امکان را دارد تا با تعیین سطوح دسترسی نسبت به اعمال نظارت در گزارش گیری مبادرت ورزد .

امنیت

جدیدترین و به روزترین ماژول های برنامه نویسی برای آسایش خاطر کاربران و مدیران سایت پیش بینی شده است و با توجه به متدهای مختلف آزمایش شده ،سیستم دارای فرایندی پایدار و مطمئن می باشد .

پشتیبانی

وب سایت دارای پشتیبانی 24 ساعته ودارای قابلیت تهیه نسخه پشتیبان به صورت روزانه است تا از اطلاعات در بالاترین سطوح ممکن حفاظت گردد .

ConfSystem

با استفاده از کنفرنس سیستم امکان برگزاری کنفرانس در تمامی سطوح ملی ، فرامنطقه ای و بین المللی فراهم گردیده است . شما با استفاده از این نرم افزار یکپارچه قادر خواهید بود به دور از هرگونه فرایند پیچیده و اضافی با بالاترین سرعت و دقت تمامی زیر ساخت های یک رویداد بین المللی از جمله تبلیغات – اطلاع رسانی – سازماندهی پنل و زیرساخت اجرائی کنفرانس را در کمتر از چند ساعت پیاده و به اجرا دراورد . کنفرنس سیستم به صورت کامل با تمامی ابزار الکترونیکی همگام قابل اجرا و طراحی گردیده است .

مشتریان ما