امکانات سامانه

سامانه مدیریت همایش Conf System تمامی امکانات مورد نیاز برای برگزاری رویدادهای بین المللی حرفه ای را فراهم می نماید، کنف سیستم با هسته ای قدرتمند، ظاهری زیبا و کاربرپسند، امکانات مدیریت یکپارچه، گزارش های آماری تحلیلی و بسیاری امکانات دیگر، موفقیت برگزارکنندگان همایش ها را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

مدیریت مالی

دراین سیستم امکان پرداخت آنلاین برای تمام شرکت کنندگان فراهم شده است اما اگر کاربری به هر دلیلی به شبکه پرداخت بین المللی و داخلی دسترسی نداشته باشد می تواند با ثبت فیش واریزی با استفاده ازروش های مختلف پرداخت نسبت به تکمیل فرآیند مبادرت ورزد . امکان پرداخت ها با اعمال تخفیف درفاکتور ها وجود دارد و با نظر مدیریت سایت این امکان وجود دارد تا مدیر وب سایت نسبت به اعمال تخفیف زمان دار اقدام کند . تایید پرداخت در این سیستم به صورت های مختلف اطلاع رسانی امکان پذیر است .

حضور

شرکت کنندگان در کنفرانس این امکان رادارند تا محل اقامت خود را براساس هتل های پیشنهادی انتخاب کنند . امکان چاپ پیش از موعد کارت ورود به جلسه از دیگر امکانات سامانه می باشد که به صورت کد  QR و قابلیت چک باتلفن همراه را دارد .

از امکانات جدید سامانه می توان به امکان استفاده از سیستم بارکدخوان نام برد که دارای سرعت بالا و کمترین خطا بوده و امکان گزارش گیری جز به جز در تمام روندهای روز اجرا را فراهم خواهد کرد .

طراحی

اولین نیاز مدیریت یک همایش یا کنفرانس داشتن یک وب سایت اطلاع رسانی است . بسته به این موضوع که مدیریت همایش چه نیازها و چه خواسته هایی دارد این سیستم امکان ایجاد آن را فراهم خواهد کرد . اخبار – اطلاعیه های مورد نیاز – تاریخ های مهم  با روز شمار معکوس – حامیان – اخبار کنفرانس – کادر اجرایی – مهمانان ویژه – داوران – کارگاه آموزشی– اطلاعات محل برگزاری ( هتل ها ، درباره شهر ،مکان های دیدنی ) نظر سنجی و آمار سایت و … را نام برد.

گزارش گیری

ارائه انواع نمودار ها و گزارش ها به تفکیک و بنا به نیاز مدیریت سایت در سیستم پیش بینی شده است و مدیریت سایت این امکان را دارد تا با تعیین سطوح دسترسی نسبت به اعمال نظارت در گزارش گیری مبادرت ورزد .

کارگاه ها و نمایشگاه های جانبی

امکان ثبت نام افراد در کارگاه های آموزشی و نمایشگاه های جانبی فراهم شده است و امکان کدبندی مکان های مختلف نمایشگاه های جانبی نیز فراهم شده است .

پشتیبانی

وب سایت دارای پشتیبانی 24 ساعته ودارای قابلیت تهیه نسخه پشتیبان به صورت روزانه است تا از اطلاعات در بالاترین سطوح ممکن حفاظت گردد .

اطلاع رسانی و تبلیغات

دراین سیستم اطلاع رسانی ازطریق ارسال پیامک ، ارسال ایمیل به صورت فردی یا گروهی انجام خواهد شد . امکان درج تبلیغات ،بروشور و … در این سیستم به هر شکل و تحت نظر مدیریت سایت امکان پذیر است .

امنیت

جدیدترین و به روزترین ماژول های برنامه نویسی برای آسایش خاطر کاربران و مدیران سایت پیش بینی شده است و با توجه به متدهای مختلف آزمایش شده ،سیستم دارای فرایندی پایدار و مطمئن می باشد .

ConfSystem

با استفاده از کنفرنس سیستم امکان برگزاری کنفرانس در تمامی سطوح ملی ، فرامنطقه ای و بین المللی فراهم گردیده است . شما با استفاده از این نرم افزار یکپارچه قادر خواهید بود به دور از هرگونه فرایند پیچیده و اضافی با بالاترین سرعت و دقت تمامی زیر ساخت های یک رویداد بین المللی از جمله تبلیغات – اطلاع رسانی – سازماندهی پنل و زیرساخت اجرائی کنفرانس را در کمتر از چند ساعت پیاده و به اجرا دراورد . کنفرنس سیستم به صورت کامل با تمامی ابزار الکترونیکی همگام قابل اجرا و طراحی گردیده است .

مشتریان ما

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial