با درک تمام نیازهای یک مدیر وب سایت از نظر مدیریت مالی ، مدیریت تبلیغات واطلاع رسانی و ... سعی دربهبود فرآیند و عملکرد داشته و خدماتی که در ذیل بیان می شود تنها بخشی از خدمات این سیستم می باشد .

طراحی وب سایت همایش :

 

اولین نیاز مدیریت یک همایش یا کنفرانس داشتن یک وب سایت اطلاع رسانی است .

 

بسته به این موضوع که مدیریت همایش چه نیازها و چه خواسته هایی دارد این سیستم امکان ایجاد آن را فراهم خواهد کرد .

اخبار اطلاعیه های مورد نیاز تاریخ های مهم  با روز شمار معکوس حامیان اخبار کنفرانس کادر اجرایی مهمانان ویژه داوران کارگاه آموزشی اطلاعات محل برگزاری ( هتل ها ، درباره شهر ،مکان های دیدنی ) نظر سنجی و آمار سایت و ... را نام برد.

 

امکانات سامانه قابلیت افزایش و یا کاهش را دارند .


دریافت مقالات :

 

دراین سامانه امکان ثبت نام شرکت کننده با شرایط متفاوت و گروه های مختلف کاربری ازقبیل دانشجویی و ... را دارد .

 

ثبت مقالات :

 

دراین سیستم مقالات ارسال شده توسط ثبت نام کننده این امکان را دارد که به صورت اصل یا چکیده ثبت و بسته به نوع روندفعالیت مورد استفاده قرار گیرد .

  داوری :

 

بعداز اتمام فرایند ارسال مقالات توسط کاربر اپراتور می تواند به صورت گروهی یا مجزا نسبت به ارسال مقالات برای داوراقدام کند . استاندارد های سیستم این امکان را دارد ، یک یا چند داور با کارتابل مجزا برای داوران تعریف شود وهر داور نیز دارای رمزعبور و نام کاربری مجزا است .وضعیت داوری هر مقاله بعد ازاظهار نظر داور جهت اطلاع صاحب پنل به صورت sms  و ایمیل برای کاربر ارسال خواهد شد .

ارجاع مقالات به داوران با تایید مسئول کنفرانس خواهد بود و سیستم امکان ارجاع هر تعدادمقاله به هر تعداد داور تعریف شدهدر سیستم را دارد .

 مدیریت سایت این امکان را دارد که تمام فرآیند های داوری را به صورت آنلاین در سایت رصد کند و ارسال نتایج داوری بعد ازتایید مسئولین وب سابت اطلاع رسانی خواهد شد .

 

حضور :

 

شرکت کنندگان در کنفرانس این امکان رادارند تا محل اقامت خود را براساس هتل های پیشنهادی انتخاب کنند .

 

امکان چاپ پیش از موعد کارت ورود به جلسه از دیگر امکانات سامانه می باشد که به صورت کد  QR و قابلیت چک باتلفن همراه را دارد . 


مدیریت مالی :

دراین سیستم امکان پرداخت آنلاین برای تمام شرکت کنندگان فراهم شده است اما اگر کاربری به هر دلیلی به شبکه پرداخت بین المللی و داخلی دسترسی نداشته باشد می تواند با ثبت فیش واریزی با استفاده ازروش های مختلف پرداخت نسبت به تکمیل فرآیند مبادرت ورزد .

 

امکان پرداخت ها با اعمال تخفیف درفاکتور ها وجود دارد و با نظر مدیریت سایت این امکان وجود دارد تا مدیر وب سایت نسبت به اعمال تخفیف زمان دار اقدام کند .

 

تایید پرداخت در این سیستم به صورت های مختلف اطلاع رسانی امکان پذیر است .

 

اطلاع رسانی و تبلیغات :

 

دراین سیستم اطلاع رسانی ازطریق ارسال پیامک ، ارسال ایمیل به صورت فردی یا گروهی انجام خواهد شد . امکان درج تبلیغات ،بروشور و ... در این سیستم به هر شکل و تحت نظر مدیریت سایت امکان پذیر است .

 

کارگاه ها و نمایشگاه های جانبی :

 

امکان ثبت نام افراد در کارگاه های آموزشی و نمایشگاه های جانبی فراهم شده است و امکان کدبندی مکان های مختلف نمایشگاه های جانبی نیز فراهم شده است .

 

طراحی :

 

زیبایی و سادگی 2 اصل مهم در طراحی سایت می باشد که کاربران می تواند با هر دانش فنی ازسایت به راحتی استفاده کنند .

 

امکان تغییر ظاهر و بنرهای سایت جهت مدیریت بهتر سایت از دیگر مواردقابل دسترس در سایت می باشد .

 

 گزارش گیری :

 

ارائه انواع نمودار ها و گزارش ها به تفکیک و بنا به نیاز مدیریت سایت در سیستم پیش بینی شده است و مدیریت سایت این امکان را دارد تا با تعیین سطوح دسترسی نسبت به اعمال نظارت در گزارش گیری مبادرت ورزد .

 

 امنیت :

 

جدیدترین و به روزترین ماژول های برنامه نویسی برای آسایش خاطر کاربران و مدیران سایت پیش بینی شده است و با توجه به متدهای مختلف آزمایش شده ،سیستم دارای فرایندی پایدار و مطمئن می باشد .

 

پشتیبانی :

 

وب سایت دارای پشتیبانی 24 ساعته ودارای قابلیت تهیه نسخه پشتیبان به صورت روزانه است تا از اطلاعات در بالاترین سطوح ممکن حفاظت گردد .

 

شما از ما بخواهید :

 هرآنچه مورد نیاز شما به عنوان مدیر یک همایش یا کنفرانس باشد قابلیت اجرایی درسامانه ما را دارد .