درباره confsystem

کنف سیستم راه کارهایی برای برگزارکنندگان حرفه ای

با توجه به نیاز رو به رشد و سرعت و تعالی علمی در جهان همایش و کنفرانس های علمی در سطوح مختلف در سراسر دنیا در حال برگزاری می باشد . کنف سیستم سامانه یکپارچه تحت وب جهت مدیریت سمینارها و کنفرانس های بین المللی می باشد که در این زمینه امکاناتی مدرن و بی بدیل در راستای برگزاری سیستمی کنفرانس را فراهم می کند . با استفاده از کنف سیستم امکان برگزاری کنفرانس در تمامی سطوح ملی ، فرامنطقه ای و بین المللی فراهم گردیده است . شما با استفاده از این سامانه همایش قادر خواهید بود به دور از هرگونه فرایند پیچیده و اضافی با بالاترین سرعت و دقت تمامی زیر ساخت های یک رویداد بین المللی از جمله تبلیغات – اطلاع رسانی – سازماندهی پنل و زیرساخت اجرائی کنفرانس، مدیریت دبیرخانه را در کمتر از چند ساعت پیاده و به اجرا دراورد . این سامانه مدیریت کنفرانس به منظور پاسخگویی به تمامی نیازهای دبیرخانه کنفرانس های بین المللی طراحی گردیده است و با استفاده از سامانه یکپارچه کنف سیستم شما به راحتی می توانید فرآیندهای قبل همایش، حین همایش و بعد همایش را به راحتی مدیریت نمائید.

چشم انداز کنف سیستم:

چشم انداز و سیاست کلی confsystem در امسال وسالهای آتی با شعار ( تخصص گرایی ، تعهدی فراگیر و تحولی پویا ) آینده را برای ماترسیم خواهد کرد .

این چشم انداز و سیاست نشان دهنده تعهدconfsystem به کسب آن ازطریق نقاط قوت کلیدی خود یعنی راه حل های خلاقانه ، خدمات نوین و سامانه های جدید و بسط ارزش های جدید و بنیادینconfsystem در میان شرکا ، مشتریان و کارکنان است .

Confsystem می کوشد سهمی در غنی تر کردن تجربه همه ما ایفا کند.

Confsystem به عنوان بخشی از چشم انداز خود می کوشد تا در ۳ سال آینده درزمره برترین سامانه های مدیریت کنفرانس در دنیا قرار گیرد . رویکردهای confsystem در این رابطه عبارتند از : خلاقیت ، مشارکت و استعداد .

ما درصدد تبدیل شدن به برترین سامانه کنفرانسی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود و متعهد به ادامه فرآیند خلاقیت خود هستیم . ما جمله مشهور والت دیسنی بزرگ را به واقعیت تبدیل کردیم ،او می گوید اگر توانستید کاری را تصور کنید ، حتما قادر خواهید بود آن را انجام دهید.

ConfSystem

با استفاده از کنفرنس سیستم امکان برگزاری کنفرانس در تمامی سطوح ملی ، فرامنطقه ای و بین المللی فراهم گردیده است . شما با استفاده از این نرم افزار یکپارچه قادر خواهید بود به دور از هرگونه فرایند پیچیده و اضافی با بالاترین سرعت و دقت تمامی زیر ساخت های یک رویداد بین المللی از جمله تبلیغات – اطلاع رسانی – سازماندهی پنل و زیرساخت اجرائی کنفرانس را در کمتر از چند ساعت پیاده و به اجرا دراورد . کنفرنس سیستم به صورت کامل با تمامی ابزار الکترونیکی همگام قابل اجرا و طراحی گردیده است .

مشتریان ما

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial